enfa
خانه / تولید آب قابل شرب از رطوبت هوا / تولید آب از رطوبت هوا

تولید آب از رطوبت هوا

۹۷ درصد از تمامی منابع آب کره زمین از آب های شور هستند؟
در نتیجه آب دارای اهمیت بسیار بیشتری در میان مواد خام مورد نیاز مردم جهان خواهد بود. بدون در نظر گرفتن بخار آب در فضا ۶۰ % سطح کره زمین را آب پوشانده است که فقط ۳ % آن قابل استفاده مصرف و شرب است. ۲ % آب سالم در دسترس از ذخایر یخچال های طبیعی است که در اثر گرمای محیط به آرامی آب شده و قابل استفاده می گردد. تا سال ۲۰۵۰ نیمی از جمعیت جهان آب کافی برای آشامیدن نخواهند داشت. این مقدار به هیچ عنوان برای میزان رشد جمعیت جهان کافی نیست.
GOODWATER یک شرکت اتریشی است که توسط سرمایه گذاران و تکنسین ها و متخصصین بازاریابی شروع به فعالیت کرده است. هدف ما قرار گیری در موقعیت والایی از تکنولوژی است تا بتوانیم توسط آن به تولید و تامین آب شرب و صنعتی در مقیاس جهانی تحت نام GOODWATER اقدام کنیم.
GOODWATER به طور مداوم در حال تحقیقات در زمینه آب و یافتن تکنولوژی های خلاقانه جدید برای حصول اطمینان در بازار رو به گسترش صنعت آب میباشد. سیستم های AWG این شرکت قادرند ۳۰ تا ۵۰۰۰ لیتر آب شرب در روز تولید کنند. این شرکت نمایندگی انحصاری فروش محصولات خانگی و صنعتی خود را در ایران به شرکت آرینا رهیافت تجارت ARINA اعطا نموده است .
دستگاه تولید آب از هوا ATMOSPHERIC WATER GENERATORS (AWG) شرکت آرینا رهیافت تجارت نماینده رسمی و انحصاری شرکت GOODWATER اتریش در ایران که دستگاههای تولید آب از رطوبت هوا در محدوده ۳۵ ~۹۵ درصد را در سایزهای صنعتی و خانگی ارایه می دهد.

ادامه مطلب را در فایل پیوست مطالعه فرمایید